Reklaamimine kohvitopsidel annab teie ettevõttele suurepärase võimaluse teistest eristuda. Kohvi joomine ühendab inimesi ja tekitab mõnusa ning meeli avava õhkkonna, mis on ideaalne hetk esitlemaks teie reklaamsõnumit.

Ameerikas Washingtoni Ülikoolis tehtud uuringu järgi joob inimene oma kohvi keskmiselt 53 minutit. Selle aja jooksul vaatab ta korduvalt topsil olevat brändi ning märkab teie reklaamsõnumit. Lisaks selgus uuringust, et iga topsi näeb 6 inimest

Trükkides topsile oma veebiaadressi või QR-koodi, saate kliendi kohe suunata oma kodulehele, sest enamus inimesi kasutab tänapäeval nutitelefoni, mis on alati käepärast. Lisaks saab topsile panna ka sooduskoodi, mille järgi on lihtne mõõta kampaania tulemuslikkust.

Teie sõnumiga kohvitopsi käes hoidmine ja korduv vaatamine tekitab personaalse suhte ja loob usaldust

Ben Parr kirjutab oma raamatus Captivology: The Science of Capturing People's Attention, et me seostame füüsilist soojust inimestevahelise soojustundega ehk kui sõnumit edastada koos sooja joogiga, on suurem tõenäosus saada kliendilt positiivne reaktsioon.

Kasutage ära meie lai kohvipakkujate võrgustik (kohvikud, restoranid, catering ettevõtted), et jõuda oma sihtgrupini. Te mitte ainult ei pane oma sõnumit väga tugevasse meediakanalisse, vaid jõuate ka klientideni hetkel, kui nad naudivad head kohvi ja oma sõprade seltskonda või hetke iseendale.


Küsi pakkumist